چگونه از وبسایت فول اسکرین شات بگیریم؟ [معرفی]

استاندارد

حتما تا به حال دیدید طراح های سایت، نمونه کارهای خود رو بصورت اسکرین شات کامل از صفحه سایت به نمایش گذاشتن و از خودتون سوال کردید با استفاده از چه ابزاری تونستن از صفحه سایت اصطلاحا عکس بگیرن!؟ با Print Screen ویندوز فقط میشه از صفحه ای که مشاهده میشه عکس گرفت و با محدودیت ابعاد مواجه هستیم.

در ادامه با نت وی همراه باشید.

وب سایت Web Capture ابزار بسیار ساده ای را در اختیار کاربران قرار داده تا با استفاده از آن بتوان از هر صفحه وبی عکس و یا به اصطلاح اسکرین شات گرفت و با فرمت های متفاوت ذخیره کرد.

وارد ویسایت Web Capture شوید و در همان صفحه اصلی در فیلد Enter the URL of the page you want to capture آدرس وبسایتی که می خواهید از آن عکس بگیرید تایپ کنید، از قسمت Choose the file format you want نوع فایلی که می خواهید ذخیره شود را انتخاب و کلید Capture web page‌ را فشار دهید. حتی این امکان وجود دارد که با نگه داشتن موس روی کلید Capture Me و کشیدن آن روی آدرس وبسایت مورد نظر، از صفحه عکس بگیرید.

 

در صفحه بعد تصویر کوچکی از وبسایت مورد نظر را خواهید که با کلیک بر روی View می توانید تصویر را در ابعاد کامل مشاهده و یا با کلید بر روی Download‌ تصویر مورد نظر را دانلود کنید.